ЗАГРУЗИТЬ  1,27 $

заохочував мене

  • ТИП ПОИСКА
  ЗАГРУЗИТЬ  1,27 $

  Скриншоты

  Описание

  Оскільки ми до сих пір проживає в цьому земному світі, немає ніякого сумніву, що ми стикаємося з безліччю несприятливих питання повсякденного Наш дух завжди може бути переміщений і тим самим ставлять нас до годівниці нашої духовної хвилі, ми сприймаємо то немає жодного способу, ми могли б бути на піку знову. По суті, це не дивно, думка "може і буде Бог воскресив мене, коли я вниз?" Направляють нас до іншої більш глибокий жолоб.

  "заохочував мене" збирають 100 вірші з Біблії метою поділитися з вами у важких умовах, ми повинні
  - Вірить у силу Письма
  - Довірити Святий Дух
  таким чином, щоб розкрити Його любові і благодаті Христової. Роблячи таким чином, ми маємо можливість побачити минуле біль труднощі і підніметься від корита.

  Щоб допомогти вам черпати натхнення Письма, ми включили одну фотографію, щоб кожен вірш.

  "заохочував мене" увібрав в себе наступні можливості:

  1. Запишіть свої думки
  Читаючи вірш Біблії, можуть бути асоціації, думки, оцінки, почуття захоплення ... в своєму розумі, тільки один клацання далеко, щоб записати цю попередній момент.

  2. Частка його по електронній пошті
  За допомогою одного кліка, ваші думки і вірші читають буде автоматично стають зміст електронної пошти, ви могли б поділитися своїм розумом з іншим відразу.

  3. Закладка вашої пристрасті
  За допомогою одного кліка, закладки для сприятливого вірш таким чином, щоб полегшити їх пошук в подальшому для пожвавлення вашого духу.

  4. Отримайте ваш цільовий пошук
  "заохочував мене" знайде вірші і ваші хоча вбудований з фразою мети або вхідних слів