ЗАГРУЗИТЕ БЕСПЛАТНО

Smart Kyivstar

  • ТИП ПОИСКА
  ЗАГРУЗИТЕ БЕСПЛАТНО


  Скриншоты

  Описание

  Читайте книжки та слухайте аудіокнижки зручно та швидко у «Магазині розумного контенту» — мобільній бібліотеці від найбільшого мобільного оператора України.

  В асортименті бібліотеки твори Ліни Костенко, Юрія Андруховича, Оксани Забужко, Сергія Жадана, Віктора Пелевіна, Василя Шкляра та інших сучасних українських і російських письменників, а також вибрані твори Івана Франка, Тараса Шевченко, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського, Льва Толстого, Миколи Гоголя, Олександра Пушкіна, Федора Достоєвського та інших знаних класиків.

  Чому наш застосунок, може бути цікавий саме Вам?

  ・Понад 1000 актуальних книжок та аудіокнижок, що прямо зараз продаються у книжкових крамницях.
  ・Понад 200 безкоштовних книжок українських та російських класичних авторів, що повертають нас до витоків літератури та стануть у нагоді Вашій дитині для читання шкільної програми з літератури.
  ・Синхронізація прочитаних або прослуханих Вами творів між усіма Вашими пристроями. Навіть із пристрою іншого користувача Ви можете читати та слухати свої книжки за допомоги веб-інтерфейсу послуги.
  ・Можливість підтримати улюбленого автора та видавництво, читаючи або прослуховуючи їх книжки легально і доступно.
  ・Усе це за ціною однієї з половиною поїздки у метрополітені на тиждень або однієї філіжанки кави на місяць.

  Для активації підписки на послугу надішліть SMS із будь-яким текстом окрім слів «stop» чи «стоп» у будь-якому регістрі на номер 2665 з Вашого мобільного із SIM-карткою «Київстар» і читайте та слухайте книжки з будь-якого Android пристрою, що має Інтернет з'єднання. Якщо на вашому телефоні є дев'ятиклавішна латинська клавіатура: номер підписки на послугу легко запам'ятати як «BOOK». Також ви можете активувати підписку на веб-вітринах послуги та у самому застосунку.

  Детально із умовами надання послуги можна ознайомитись за посиланням: http://m.smart.kyivstar.ua/rules