ЗАГРУЗИТЕ БЕСПЛАТНО

Agroperevaga+

  • ТИП ПОИСКА
  ЗАГРУЗИТЕ БЕСПЛАТНО

  Скриншоты

  Описание

  Додаток "Agroperevaga+" працює разом з проектом "Агроперевага" друкованого видання "Агроснаб Черноземья".
  Запустіть додаток та наведіть камеру смартфону чи планшету на зображення, надруковане на сторінках Агропереваги.
  Зображення "оживе" на Вашому екрані.

  Додаток дозволяє переглядати техніку та технології в дії. На сторінках “Агропереваги” Ви можете ОДНОЧАСНО ЧИТАТИ про аграрну техніку та ДИВИТИСЯ, як вона себе показує в дії. Усі наші фото мають функцію відеоперегляду.
  На кожній фотографії - техніка оживає!

  Ефект занурення в тему
  Кожна картинка на сторінках пооекту Агроперевага приховує несподіванку - картинки оживають. Стає цікаво - як воно працює? Що приховує картинка, як оживе, що покаже техніка в роботі, як працюють її деталі і т.п. Можна переглядати процес: до і після, зовні і в середині. Таким чином читач поглиблює своє уявлення про конкретну особливість товару, може послухати розповідь фахівців, чи відгуки споживачів на відео. Читач сам вибирає лише те, про що йому цікаво дізнатися більше.

  Буде цікаво!

  Ви бачили техніку на виставці, але вона мовчала і була нерухома. А на сторінках “Агропереваги” - оживає!
  Вам розповідали - але інформації було забагато.
  Переконайтеся на власні очі! Вам хотілося б побачити процес з початку до кінця? Цікаво, як зійшли посіви і який отримали врожай? Бажаєте побачити в дії техніку та заглянути їй в середину? Ви скажете, що для цього треба машина часу та телепортація в просторі. Так - у нас це вийшло!
  Багато справ - бракує часу? Читайте текст по суті та дивіться відеодокази найсуттєвіших моментів і саме тоді, коли Вам цікаво. Можливо, Вас зацікавить відео важливого вузла в роботі, перевірка міцності металу чи розповідь колеги-фахівця. Вам не доведеться витрачати час на все відео, де багато зайвого.
  Читайте цікаві аргументи про техніку та дивіться, як вона оживає на кожному фото! Вона сама покаже, чого варта! Ви побачите, як комбайни, трактори, обприскувачі, інша техніка, обладнання та їх деталі показані в дії. На власні очі Ви можете побачити якість посіву культур, збору врожаю чи внесення добрив. Відвідайте виробництво. На відео особисто Вам розкаже конструктор або інженер, агроном або тваринник. Своїми враженнями поділиться схожий на Вас споживач продукції.
  - Все це Ви побачите на відео. І для цього досить скористатися смартфоном чи планшетом.

  Як переглянути відео?
  Запустіть програму і наведіть камеру на фото, надруковані в журналі. На екрані побачите як фото перетворюється на відео.