ЗАГРУЗИТЕ БЕСПЛАТНО

Печиво RICH

  • ТИП ПОИСКА
  ЗАГРУЗИТЕ БЕСПЛАТНО

  Скриншоты

  Описание

  Представляємо Простір натурального печива RICH від Пекарні на дровах "Сорока", м. Київ.

  Коли в сім'ї народжуються онуки - то є велике щастя. І це щастя треба годувати правильними натуральними продуктами, щоб воно росло здоровеньким та щасливим. Так ми створили "Простір натурального печива", і назвали його ім'ям нашого першого онука Річарда. Натуральні ласощі, без штучних добавок, різноманітні, запашні, цікаві за смаком та креативні за рецептами.

  Цим печивом Ви з упевненістю можете ділитися з Вашими самими вимогливими дегустаторами - діточками. І Ваша совість може бути спокійна! Печиво RICH виготовляється виключно вручну, з любов'ю і тільки з гарним настроєм. Ми поєднали класичні рецепти та смаки з ексклюзивними розробками нашого шеф-кондитера. Використовуємо дуже різні, але тільки натуральні інгредієнти. Намагаємося якомога смачніше поєднати всі ці продукти, і приготувати вишукане печиво, щоб кожен міг вибрати саме свій унікальний, улюблений смак. Печиво RICH люблять і маленькі покупці, і їхні батьки.

  В нашому асортименті печиво солодке і солоне, м'яке і хрустке, просте і вишукане, дієтичне, пісне, вегетаріанське. Але, головне, кожне по-своєму смачне.

  Адже ми всі такі різні, у кожного свій смак, і це чудово!

  З такого розмаїття можна, без сумніву, скласти чудовий кенді бар, кава-брейк, подарункові набори для різних святкових моментів, як для дітей так і для дорослих. Ми можемо випекти, прикрасити, оформити печиво тільки індивідуально для Вас!

  Головне, щоб Ви знайшли саме свій смак, своє печиво.

  Ми відкриті для щирого спілкування з партнерами. Якщо Ви маєте свою кав’ярню - ми маємо цікаві пропозиції. Адже правильне і смачне печиво - це запорука гарного настрою і успіху. Немає кращого антидепресанту, ніж хороша музика, чашка кави, чаю або молока і натуральне печиво RICH. Його приємно дарувати, і ще більш задоволення смакувати.

  RICH. Щастя має смак!